Valsts Policija izglīto Bieriņu iedzīvotājus

Publicēts 01.06.2016. sadaļa Aktualitātes, Drošība
  • Iesaki

IMG_306524.maija vakarā Krustakrogā neformālā gaisotnē norisinājās atraktīvas diskusijas par drošību. Bieriņu aktīvākie iedzīvotāji tikās ar Valsts un Rīgas pašvaldības policiju pārstāvjiem, lai liktu galvas kopā un diskutētu par to, kā padarīt Bieriņus par vēl drošāku vietu. Pasākuma laikā raisījās sarunas par dažādiem jautājumiem – Kā rīkoties dažādās ārkārtas situācijās? Kā pasargāt sevi? Kādas ir aktuālākās problēmas Bieriņos?

Policijas pārstāvji no savas puses bija sagatavojuši stāstu par to, kāda būtu pareizā rīcība saskaroties ar situāciju saistītu ar drošību, kā arī informāciju par drošības tendencēm Bieriņos. Pasākuma dalībnieki aktīvi iesaistījās un uzdeva sev interesējošus jautājumus. Ir skaidrs, ka aktuālākie jautājumi Bieriņos saistās ar īpašuma drošību (zādzībām un īpašuma bojāšanu), ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību.

Tuvākajā laikā tiks publicēta detalizētāka informācija par aktualitātēm Bieriņos, kā arī daļa no informatīvajiem materiāliem no pasākuma, lai iedzīvotāji, kuriem nebija iespēja klātienē piedalīties pasākumā, arī varētu iepazīties ar sagatavoto informāciju.

Pasākumu organizēja biedrība “Sabiedrības drošības centrs” sadarbībā ar Valsts policiju un Rīgas pašvaldības policiju. Pasākums tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas fonda ietvaros.

IMG_3064

Viesturs Silenieks -