Talkas dienas velokrosa rezultāti

Publicēts 27.04.2015. sadaļa Aktualitātes, Notikumi
  • Iesaki

Unknown

Talkas dienas velokross

2015. gada 25. aprīlī

Bieriņu trasē

 

Bezpedāļi

1.      23        Matīss Mikuda                          2011

2.      21        Raimonds Garda                        2011

izst.  22        Bruno Bokmelders                     2012

Bērnu divriteņi

1.      16        Maris Pauls Tone                      2008

2.      21        Kristers Varusks                        2009    Riteņvasara

3.      81        Edvards Gedrovics                    2009    Riteņvasara

4.      13        Ernests Daugavvvanags-Vanags            2010    Riteņvasara

5.      22        Markuss Milns                          2008

6.      18        Alberts Kreišs                           2009    13.PII

miniMTB

Jaunākā grupa

1.      19        Grēta Amēlija Lipora                 2009    Riteņvasara

2.      370      Ēriks Jānis Raitgars                   2010    Riteņvasara

Vecākā grupa

Meitenes

1.      11        Līva Šlosberga                            2007    Riteņvasara

2.      28        Diāna Lote Valdberga                2008    Riteņvasara

Zēni

1.      23        Teodors Kālis                            2007    Igauņu pamatskola

2.      2          Ričards Kārkliņš                        2007    Jaunmārupes pamatskola

3.      25        Eduards Kālis                            2008

BMX

Meitenes

1.      49        Laura Geinberga             2006    Mārupes vsk.

2.      26        Elīna Šustere                              2006    RAĢ

3.      17        Annija Gaļinovska                     2009    Riteņvasara

Zēni, jaunākā grupa

1.      18        Markuss Gaļinovskis                2005    RAĢ/ Riteņvasara

2.      30        Roberts Grava                           2005    31.vsk.

3.      29        Kristians Teterovskis                2005    Babītes vsk.

Zēni, vecākā grupa

1.      27        Matīss Grodskis                                    2004    Āgenskalna sākumsk.

2.      22        Mārcis Ozols                             2003    Mārupes vsk.

24″MTB

Jaunākā grupa

1.      20        Rojs Roga                                  2007    94.vsk.

2.      65        Amanda Reilija Zariņa               2007    RAĢ/Riteņvasara        (1.v. meitenēm)

3.         24            Luīze Garda                                           2008      PII “Sprīdītis”             (2.v. meitenēm)

Vecākā grupa

1.      12        Ričards Graumanis                    2005    Babītes vsk.

2.      15        Kārlis Šusters                            2004    RAĢ

3.      40        Ralfs Muižnieks                                    2005    Mārupes vsk.

26+”MTB

Jaunākā grupa

1.      44        Rihards Daugavvvanags-Vanags            2005    Riteņvasara

2.      19        Sebastians Griķis                       2005    Babītes vsk.

3.      49        Loreta Geinberga                       2004    Mārupes vsk.

Vecākā grupa

Zēni

1.      31        Artis Jansons                             2003    OKTDP

2.      28        Dāvis Altrofs                             2003    Igauņu pamatsk.

3.      17        Jēkabs Mūsiņš                           2002    Patnis

Meitenes

1.      11        Katrīna Rugāja                           2002    94.vsk./ Riteņvasara

2.      40        Sanita Laura Traskovska           2003    Mārupes vsk.

3.      32        Lība Dzimtā–Zemīte                 2002    Mārupes vsk.

Meistarklase

1.      4          Guntis Liepa                              1994    Riteņvasara

2.      35        Juris Ripa                                  1994    Riteņvasara

3.      25        Vladimirs Kovzuss                    2000    Mārupes vsk./ Riteņvasara

4.      45        Dace Raitgara                             1984    Riteņvasara

5.      29        Kristaps Krafts                         1993    RTU/Riteņvasara

 

Velostafete

1.         Guntis Liepa – Juris Ripa

2.         Toms Caune  – Vladimirs Kovzuss

3.         Dāvis Altrofs – Justs Roberts Sīlis

4.         Austra Dzimtā-Zemīte – Artis Jansons

5.         Rihards Daugavvanags-Vanags – Santa Luīze Traskovska

Vecāku grupa

1.         Ričards Antonovs – Aigars Balodis

2.         Edvards Gedrovics – Artis Gedrovics

3.         Katrīna Rugāja – Arnis Rugājs

4.         Ernests Daugavvanags-Vanags – Roberts Daugavvanags-Vanags

5.         Ēriks Jānis Raitgars – Dace Raitgara

 

Galvenais tiesnesis                                                                  A.Briedis

 

Viesturs Silenieks -