Talkas dienas velokrosa rezultāti

Publicēts 27.04.2016. sadaļa Aktualitātes, Galerija, Notikumi
  • Iesaki


Bieriņu trasē

2016. gada 23. aprīlī

Bezpedāļi un četrriteņi
1. v1 Toms Toropovs 2012 PII Laumiņas rezidence (1.v. bezpedāļiem)
2. c3 Emīls Lejiņš 2012 PII  Zelta rasa
3. 100 Elīna Valdberga 2013 PII Ābelīte/Riteņvasara (2.v. bezpedāļiem)
Bērnu divriteņi
Jaunākā grupa
1. 02 Kirils Vinšteins  2011 PII Cerībiņa
2. 09 Raimonds Garda    2011 PII  Sprīdītis
3. v7 Elias Bankovskis  2012 Katoļu ģimn.PII
Vecākā grupa
1. 30 Daniels Baltgailis 2009 215. PII
2. 13 Ernests Daugavvanags-Vanags 2010 PII Saulstariņi/Riteņvasara
miniMTB
Jaunākā grupa
1. 24 Maris Pauls Tone 2009
2. 9 Kārlis Blūzmanis 2009 PII  “Austriņa”
3. 126 Jānis Ansis Zommers 2009
4. 66 Ēriks Jānis Raitgars 2010 14.PII/Riteņvasara
5. 13 Ernests Daugavvanags-Vanags 2010 PII Saulstariņi/Riteņvasara
Vecākā grupa
Meitenes
1.28 Diāna Lote Valdberga 2008 Olaines 1.vsk./Riteņvasara
2. 107 Anete Grīsle 2008 Mārupes vsk.
Zēni
1. v3 Markus Artis Roze 2007 Mārupes vsk.
2. 01 Ričards Kārkliņš 2007 Jaunmārupes pamatskola
3. v8 Edvards Kālis 2008 Igauņu pamatskola
4. v9 Teodors Kālis 2007 Igauņu pamatskola

BMX
Meitenes
1. 03 Romija Roze 2006 Mārupes vsk.
2. 65 Amēlija Tīna Zariņa 2008 RAĢ/Riteņvasara
Zēni
1. 04 Markuss Gaļinovskis 2005 RAĢ/Riteņvasara
2. c1 Matīss Grodskis 2004    Āgenskalna sākumsk.

24"MTB
Jaunākā grupa
Meitenes
1. 28 Diāna Lote Valdberga 2008 Olaines 1.vsk./Riteņvasara
2. v2 Luīze Garda 2008 RAĢ
3. 69 Nora Grandāne 2010 Mazulītis Rū
Zēni
1. 8 Alvils Pētersons 2008 41.vsk./Riteņvasara
2. 66 Ēriks Jānis Raitgars 2010 14.PII/Riteņvasara
Vecākā grupa
Meitenes
1. 65 Amanda Reilija Zariņa 2007 RAĢ/Riteņvasara
2. 05 Margarita Rēzija Balode 2005 Mārupes vsk.
3. 41 Dženifera Līce  2006 RDKS
Zēni
1. c2 Hugo Seņavskis 2004 V.Zālīša sāk.sk.
2. 07 Toms Graudums 2005 Mārupes vsk.
26+"MTB
Meitenes
1. 14 Lāsma Elza Vaivode 2003 Kultūru vsk./Riteņvasara
2. 11 Katrīna Rugāja 2002 94.vsk./Riteņvasara
Zēni
1. 8 Alvils Pētersons 2008 41.vsk./Riteņvasara
2. v4 Justs Sīlis 2002 RAĢ
3. 09 Kaspars Janovskis 2003 RMIV
4. v5 Artis Jansons 2003 OKTDP
5. 08 Toms Caune 2002 RAĢ
6. 06 Viesturs Dupurs 2002 Mārupes vsk.
Meistarklase
1. P4 Roberts Daugavvanags-Vanags 1974 Riteņvasara
2. 82 Mārcis Tilko 1982 Riteņvasara

Velostafete
Bērnu grupa
1. Roberts Obodovs – Artis Jansons
2. Margarita Rēzija Balode – Justs Sīlis
3. Katrīna Rugāja – Toms Caune
4. Daniels Baltgailis – Kaspars Janovskis
5. Romija Roze – Edgars Misa
Tētu grupa
1. Alvils Pētersons – Mārcis Tilko
2. Ernests Daugavvanags-Vanags – Roberts Daugavvanags-Vanags
3. Diāna Lote Valdberga  – Armands Valdbergs
4. Augusts Grandāns – Edgars Grandāns
Mammu grupa
1. Lāsma Elza Vaivode – Ilona Vaivode
2. Ēriks Jānis Raitgars – Dace Raitgara

Galvenais tiesnesis                                                                  A.BriedisIMG_4884DXO
IMG_4906DXO

IMG_4732DXO

IMG_4659DXO
IMG_4624DXO
IMG_4799DXOIMG_4714DXO

Viesturs Silenieks -