Pāāāldies visiem, visiem talciniekiem!!!

Publicēts 27.04.2015. sadaļa Aktualitātes, Notikumi
  • Iesaki

2015.04.25. Talka-15

Tiešām sirsnīgs Paldies visiem, kas piedalījās talkas organizēšanā, atbalstīšanā un ņēma dalību sakopšanā, vides labiekārtošanā. Tāpat pateicamies visiem, kas iesaistījās ar kultūras un izklaides programmu pēc talkas. Secinājumi ir sekojoši:

1) Bija ap 500 talkotājiem. To mēs katru reizi varam diezgan precīzi saskaitīt pēc 2 pazīmēm – izdalīto talkas dalībnieku uzlīmju skaita un patērēto zupas šķīvju skaita.

2) Atkritumi ir kļuvuši arvien mazākā apjomā. Tas nozīmē, ka vairāk jāpievēršas vides labiekārtošanai. Taču izdomāt labiekārtošanas darbus 500 talciniekiem nebūs tik viegli. Tādēļ lūgts pilnīgi ikviens padomāt par to, ko mēs varētu izdarīt nākamajā talkā. Dažas idejas, kuras izskanēja talkas dienā un pēc tās: a) Jātīra upes gultne no sakritušajiem zariem, kokiem, atkritumiem. Tas nozīmē, ka vajadzēs garos zābakus, ķekšus, lai varētu bradāt pa dūņām. c) jāsāk domāt par ielu vingrošanas rīkiem, kurus būtu iespēja izvietot kādā vai vairākās vietās. d) Bērnu laukums e) Mākslas objketi, instalācijas utt, Tā, ka, ja ir idejas, tad ziņojiet. Taču pie reizes padomājiet, kas par to maksās, ja ir jāpērk? Tādēļ ikvienai idejai, pirms nāciet, padomājiet par to no kurienes šai idejai segums.

3) Kaimiņiem ir izteikuši pozitīvas atsauksme spar “Kaimiņš kaimiņu sargā”, tas nozīmē, ka iesim plašumā ar šo ideju, piesaistot palīgos Valsts policiju, Pašvaldības policiju un par to visu informēsim nākotnē. Ir idejas, vēlme palīdzēt, ziņo.

4) Apkaimes iedzīvotājiem ļoti patīk kultūras pasākumi, “atvērtās durvis”. Ja tev ir ideja, kuras ir tās vietas, kuras varētu pēc nākamā gada talkas “atvērt”, lūdzu piesakies pats vai sarunā, iesaki kādu, kas varētu būt interesanti.

5) Ir labas atsauksmes no pagājušā gada septembra koncerta Skulptūru dārzā. Jau ir pieteikusies viena grupa, kura varētu būt šajā gadā. Ja vēlies iesaistīties ar atbalstu šim pasākumam, ziņo.

Lai jauks un smaržojošiem ziediem apveltīts pavasaris!

Viesturs Silenieks -