Mārupītas talka un talkas dienas pasākumi 2017

Publicēts 16.04.2017. sadaļa Aktualitātes, Notikumi, Praktiskas lietas, Vide
  • Iesaki

Mārupītes talka ir ikgadējs notikikumu un pasākumu kopums, kura mērķis ir pulcēt, aicināt talkā uz Bieriņu apkaimes sakopšanu. Talka sākas 22.aprīlī 10:00 un beidzas 12:00. Un tad sākas kopīgas pusdienas, kuras gatavos restorāns “Laivas”. un visdažādākie kultūras, sporta un izklaides pasākumi. Ierodoties uz talku līdzi var ņemt vecās automašīnu riepas, jo ir sarunāts transports no SIA “Ekoosta”, kas tās savāks un veTalka 2016. -11dīs uz pārstrādi. Līdzi var ņemt arī elektroniskos atkritumus, jo arī tiem ir noorganizēta savākšana ar “Eko Baltia vide” un “Latvijas Zaļā punkta” atbalstu.
12:30 Bērnu zīmējumu konkurss, kuru vadīs skolotāja Dace
Lielo burbuļu darbnīca, kuru organizēs Mārtiņa Burbuļi
– “Aprīļa pilieni”. Koncerts, kuru uzburs mūziķi no jaunās bufetes- picērijas “Ansamblis”
Orientēšanās bērniem. Sadarbībā ar orientēšanās klubu “Magnēts”
Augu izzināšanas darbnīca sadarbībā ar Latvijas Dabas muzeja darbiniekiem
– SIXT auto un velo nomas stāsti, prezentācijas un iepazīšanās ar elektroauto.
Velo sacensības bērniem. Organizē “Riteņvasara”
14:00 Ekskursija Retro auto muzejā Kantora ielā
15:00 Ekskursija Retro auto muzejā Kantora ielā

Ja Tev ir idejas un vēlme uzņemties kādu pasākumu, aktivitāti, labo darbu talkas dienā, tad piesakies un par to paziņosim visiem talciniekiem.

Ja Tev, tavam uzņēmumam ir kāda prezentreklāma, praktiskas un noderīgas lietas, preces, kuras vari paņemt līdzi, lai bērniem un citiem aktīvajiem pasniegtu kā balviņas, tad tas būtu jauki. Liels Palides LARIFAN, kas jau pieteicies.

Ja Tu dzīvo Bieriņos, Tev ir kāda interesanta nodarbe, Tev ir uzņēmums, kas kaut ko ražo, tirgo, izplata un vēlies ar to palielīties, parādīt, pastāstīt kaimiņiem(Bieriņos reģistrēti 9500 iedzīvotāji), tad vari arī bez pieteikšanās nākt uz Talkas pasākuma laukumu un pēc iespējas radošāk izpausties. Mums taču jāzina ar kādiem kaimiņiem lepoties.

Un milzu milzīgais paldies “L4” par atbalstu!!!

Tiekamies talkā!!!

Viesturs Silenieks -