Pārdomas par talku 2010

Home Forums Sludinājumi Pērku Pārdomas par talku 2010

This topic contains 3 replies, has 4 voices, and was last updated by  Viesturs Silenieks 7 years, 4 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author

Antra
    Participant

Vēl joprojām kavējos atmiņās par Lielo talku – man ļoti, ļoti patika. Tikai gadu dzīvoju Bieriņos un nolēmu, ka arī man ir jāpiedalās savas apkārtnes sakopšanā. Vēlos pateikt paldies visiem talkas organizatoriem – talka bija noorganizēta perfekti – viss bija skaidrs, nēkārtīgākās vietas apzinātas! Un vēl bērnu zīmējumu konkurss, velo sacensības, zupiņa, putnu būrīšu gatavošana, mūzika… ai, cik tas bija forši! Paldies arī visiem talkotājiem – šī fantastiskā vienotības sajūta!!! Tā vien gribas teikt – MAN TE PATĪK!!! Un mūsu rajonā dzīvo visforšākie cilvēki!

Bokmelders
    Participant

Es te dzīviju jau drusku ilgāk, gadus 5, taču talkā piedalījos pirmo reizi, un nemaz nebiju domājis, ka šī diena izvērtīsies tik emocionāli īpaša. Pilnībā piekrītu Antrai par visforšākajiem cilvēkiem :)

Aicinu Bieriņu iedzīvotājus padomāt par to, ka talkas diena bija tikai viena un par atkritumu izvešanu bija maksājusi daļa talcinieku. Attiecīgi esiet tik laipni un nākamajās dienās pēc talkas vairāk neizvietojiet atkritumus tur, kur bija kaudzes. Neviens viņus prom citās dienās nevāks. Tāpat arī nekad nelieciet atkritumus pie būvgružu konteinera, ja konteiners ir pilns, jo atbrauks mašīna, uzkraus konteineru, aizvedīs, bet mēsli paliks. Par šādu rīcību pašvaldība var piemērot sodu! Milzīgs paldies tiem brīvprātīgajiem, kas katru dienu (vēl 3 dienas pēc talkas) apbraukāja rajonu un savāca atkritumu maisus, kuri bija atstāti visdažādākajās vietās.

Apbrīnojami augusi cilvēku aktivitāte talkās tas nu ir redzams, bet Mārupītes sakopšanas talkas notiek jau vaii… cik sen, vismaz kopš 1996. gada.

Patiess prieks, ka audzis to cilvēku skaits, kas tajās piedalās.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.