Atzinība „Riteņvasarai”

Publicēts 31.05.2011. sadaļa Aktualitātes
  • Iesaki

Veselības ministrs Juris Bārzdiņš 2011.gada 25.maijā Uzvaras parkā (Rīgā) apbalvoja „Riteņvasaras” sacensību galveno tiesnesi Aleksandru Briedi, kā arī dalībniekus. Savā uzrunā veselības ministrs J.Bārzdiņš uzsvēra, cik būtiskas ir fiziskās aktivitātes un veselīgs dzīves veids. Fiziskās aktivitātes, kvalitatīvs uzturs, veselīga un droša dzīves vide ir arī Veselības ministrijas izstrādāto „Sabiedrības veselības pamatnostādņu 2011.-2017.gadam” sastāvdaļa.

Apbalvojot Tehniskās jaunrades nama „Annas 2” sadarbībā ar Sporta skolu „Arkādija” organizēto „Riteņvasaras” sacensību dalībniekus, ministrs paspieda roku ļoti daudziem bērniem, jo „Riteņvasarā” tiek apbalvoti gan pirmo vietu ieguvēji, gan arī tie, kas nav iekļuvuši pirmajā trijniekā. Turklāt, „Riteņvasaras” sacensībās, dažādās vecuma grupās, piedalās bērni sākot no vecuma grupas „no 2005. un jaunāki”. Vērtēšana notiek arī daudzās velosipēdu klasēs, sākot no 4-riteņu velosipēdiem. Ar jauno sezonu „Riteņvasara” ir atklājusi jaunu, elektrisko velosipēdu klasi, sacensību dalībniekiem piedāvājot iespēju sacensties, izmantojot arī sacensību organizatoru sarūpētos elektriskos velosipēdus.

Sagaidām, ka „Riteņvasarai” izteiktā atzinība vairos sacensību dalībnieku un atbalstītāju skaitu. Vairāk par „Riteņvasaru” un iespējām to atbalstīt: www.ritenvasara.lv.

Avots: Latvijas Riteņbraucēju apvienība (LATRIT)
Zemāk ir Artūra Grāvīša un Edgara Tavara bildes

Viesturs Silenieks -